Prihláška dieťata - LETO s úsmevom 2024

Elektronická prihláška dieťaťa do Detského letného tábora RS DIPO Kysak - Brezie. Vyplnením a odoslaním tejto prihlášky nezáväzne prihlasujete svoje dieťa do RS DIPO Kysak - Brezie na vami zvolený turnus.

ÚDAJE DIEŤAŤA:

Vyplnte osobné údaje a adresu bydliska dieťaťa. Uvedené údaje budú použité v záväznej prihláške dieťaťa, preto si prosím vyplnené údaje prekontrolujte! Objednávanie väčších skupín nad 5 detí prosíme prekonzultovať mailom, alebo telefonicky 0905 611 301.

DIÉA:

V prípade potreby zvoľte druh diétnej stravy, základné suroviny musí zabezpečiť rodič.

TURNUS / TERMÍN REKREÁCIE:

Vyberte si termín rekreácie zo zoznamu dostupných turnusov uvedených nižšie.

Uvoľnené miesta na vypredané turnusy uverejňujeme pravidelne na našom Facebookovom profile www.facebook.com/KYSAK.BREZIE, kde nájdete odkaz – link na prihlášku.

MIESTO NÁSTUPU:

Doprava je kapacitne obmedzená. Cena za dopravu 10€ - za obe cesty. Miesto nástupu Prešov - Tesco/Decathlon, Košice - Tesco.

  • DOSTUPNÁ DOPRAVA SA ZOBRAZÍ PO VÝBERE TURNUSU!

Prosím, ešte raz si prekontrolujte vami vyplnené údaje. Stlačením tlačidla POKRAČOVAŤ prejdete na ďalší, posledný, krok formulára.

KONTAKTNÉ ÚDAJE RODIČA / ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU:

Zadajte Vaše kontaktné údaje, prípadne kontaktné údaje zákonného zástupu dieťaťa. Na uvedený e-mail vám budeme zasielanť priebežný stav spracovania prihlášky.

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA:

Po spracovaní tejto elektronickej prihlášky vám bude zaslaná poštou záväzná prihláška. V prípade, že si prajete zaslať prihlášku na inú adresu, akú ste uviedli v osobných údajoch dieťaťa, prosím zadajte ju nižšie.

SÚHLAS SO VŠEOBECNÝMI PODMIENKAMI:

Zaškrtnutím nižšie uvedeného políčka potvrdzujete, že ste sa oboznámili a zároveň plne súhlasíte so Všeobecnými podmienkami účasti v detských letných táboroch, zverejnených na tejto stránke.

SI ROBOT?: *

S odoslaním prihlášky potvrdzujete, že vami vyplnené údaje sú pravdivé a súhlasíte s ich zaradením do našej databázy za účelom jej spracovania. Taktiež súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov CK DIPO na e-mailovú adresu uvedenú v predchádzajúcom kroku. vami uvedené údaje nebudú poskytnuté tretej strane.

Prihláška bola úspešne odoslaná!

Vaša prihláška bola úspešne odoslaná a zaradená na spracovanie. O priebežnom stave spracovania vás budeme informovať e-mailom.

Tlačivá pre záväzné prihlášky budú zasielané poštou v mesiaci marec.

Podpísanú záväznú prihlášku je potrebné obratom zaslať na adresu:

Mgr. Ladislav Klein,
Volgogradská 64,
080 01 Prešov,


najneskôr však do termínu uvedehého v nej! V prípade nedodržania termínu nemusí byť prihláška akceptovaná.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktuje,
ďakujeme!

Ako prihlásiť dieťa do tábora?

Prihlásenie vášho dieťaťa je úplne jednoduché. Zopár nasledujúcich krokov vás navedie a oboznámi s celým procesom až do úplného konca.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, či e-mailom.

1. odoslanie tejto elektronickej prihlášky

Táto elektronická prihláška slúži na nezáväzné prihlásenie (rezerváciu miesta) vášho dieťaťa na zvolený turnus.

Vyplnte všetky povinné údaje označené hviezdičkou (*), a aspoň jeden z údajov označených (**) v oboch krokoch formulára.

V prvom kroku vyplňte údaje dieťaťa a vyberte si z ponúkaných termínov turnusov a zvoľte miesto nástupu dieťaťa.

V druhom kroku zadajte vaše kontaktné údaje a prípadne korešpondenčnú adresu pre doručenie záväznej prihlášky.

Pre úspečné dokončenie rezervácie je potrebné odoslať túto prihlášku kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ v druhom kroku formulára.

S odoslaním formulára prehlasujete, že ste sa oboznámili a zároveň plne súhlasíte so Všeobecnými podmienkami účasti v detských letných táboroch Leto s úsmevom 2024!

2. záväzné potvrdenie účasti

Po spracovaní vašich údajov vám bude obratom, zaslaná poštou, záväzná prihláška a všeobecné podmienky účasti.

Podpísanú záväznú prihlášku zákonným zástupcom dieťaťa je potrebné zaslať späť na adresu uvedenú v prihláške, do termínu uvedeného v nej. V opačnom prípade bude táto elektronická rezervácia automaticky stornovaná!

3. úhrada ceny za rekreáciu

Posledným krokom je úhrada plnej ceny rekreácie za pobyt v Detskom letnom tábore Kysak - Brezie do 14-tich kalendárnych dní pred nástupom na zvolený turnus.

Podrobnejšie informácie o prihlásení dieťaťa ako aj o možnostiach stornovania prihlášky nájdete vo Všeobecných podmienkach účasti v detských letných táboroch zverejnených na tejto stránke.