Prihláška dieťata - LETO s úsmevom 2021

Elektronická prihláška dieťaťa do Detského letného tábora RS DIPO Kysak - Brezie. Vyplnením a odoslaním tejto prihlášky nezáväzne prihlasujete svoje dieťa do RS DIPO Kysak - Brezie na vami zvolený turnus.

ÚDAJE DIEŤAŤA:

Vyplnte osobné údaje a adresu bydliska dieťaťa. Uvedené údaje budú použité v záväznej prihláške dieťaťa, preto si prosím vyplnené údaje prekontrolujte! Objednávanie väčších skupín nad 5 detí prosíme prekonzultovať mailom, alebo telefonicky 0905 611 301.

TURNUS / TERMÍN REKREÁCIE:

Vyberte si termín rekreácie zo zoznamu dostupných turnusov uvedených nižšie.

Uvoľnené miesta na vypredané turnusy uverejňujeme pravidelne na našom Facebookovom profile www.facebook.com/KYSAK.BREZIE, kde nájdete odkaz – link na prihlášku.

MIESTO NÁSTUPU:

Z dôvodu uzavretého mosta v smere z Kysaku do Veľkej Lodiny a nevhodnej obchádzkovej trasy pre autobus je možná len individuálna doprava! Viac info ...

Prosím, ešte raz si prekontrolujte vami vyplnené údaje. Stlačením tlačidla POKRAČOVAŤ prejdete na ďalší, posledný, krok formulára.

KONTAKTNÉ ÚDAJE RODIČA / ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCU:

Zadajte Vaše kontaktné údaje, prípadne kontaktné údaje zákonného zástupu dieťaťa. Na uvedený e-mail vám budeme zasielanť priebežný stav spracovania prihlášky.

KOREŠPONDENČNÁ ADRESA:

Po spracovaní tejto elektronickej prihlášky vám bude zaslaná poštou záväzná prihláška. V prípade, že si prajete zaslať prihlášku na inú adresu, akú ste uviedli v osobných údajoch dieťaťa, prosím zadajte ju nižšie.

SÚHLAS SO VŠEOBECNÝMI PODMIENKAMI:

Zaškrtnutím nižšie uvedeného políčka potvrdzujete, že ste sa oboznámili a zároveň plne súhlasíte so Všeobecnými podmienkami účasti v detských letných táboroch, zverejnených na tejto stránke.

SI ROBOT?: *

S odoslaním prihlášky potvrdzujete, že vami vyplnené údaje sú pravdivé a súhlasíte s ich zaradením do našej databázy za účelom jej spracovania. Taktiež súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov CK DIPO na e-mailovú adresu uvedenú v predchádzajúcom kroku. vami uvedené údaje nebudú poskytnuté tretej strane.

Prihláška bola úspešne odoslaná!

Vaša prihláška bola úspešne odoslaná a zaradená na spracovanie. O priebežnom stave spracovania vás budeme informovať e-mailom.

Tlačivá pre záväzné prihlášky budú zasielané poštou, približne zčiatkom februára.

Podpísanú záväznú prihlášku je potrebné obratom zaslať na adresu:

Mgr. Ladislav Klein,
Volgogradská 64,
080 01 Prešov,


najneskôr však do termínu uvedehého v nej! V prípade nedodržania termínu nemusí byť prihláška akceptovaná.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktuje,
ďakujeme!

Ako prihlásiť dieťa do tábora?

Prihlásenie vášho dieťaťa je úplne jednoduché. Zopár nasledujúcich krokov vás navedie a oboznámi s celým procesom až do úplného konca.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, či e-mailom.

1. odoslanie tejto elektronickej prihlášky

Táto elektronická prihláška slúži na nezáväzné prihlásenie (rezerváciu miesta) vášho dieťaťa na zvolený turnus.

Vyplnte všetky povinné údaje označené hviezdičkou (*), a aspoň jeden z údajov označených (**) v oboch krokoch formulára.

V prvom kroku vyplňte údaje dieťaťa a vyberte si z ponúkaných termínov turnusov a zvoľte miesto nástupu dieťaťa.

V druhom kroku zadajte vaše kontaktné údaje a prípadne korešpondenčnú adresu pre doručenie záväznej prihlášky.

Pre úspečné dokončenie rezervácie je potrebné odoslať túto prihlášku kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ v druhom kroku formulára.

S odoslaním formulára prehlasujete, že ste sa oboznámili a zároveň plne súhlasíte so Všeobecnými podmienkami účasti v detských letných táboroch Leto s úsmevom 2021!

2. záväzné potvrdenie účasti

Po spracovaní vašich údajov vám bude obratom, zaslaná poštou, záväzná prihláška a všeobecné podmienky účasti.

Podpísanú záväznú prihlášku zákonným zástupcom dieťaťa je potrebné zaslať späť na adresu uvedenú v prihláške, do termínu uvedeného v nej. V opačnom prípade bude táto elektronická rezervácia automaticky stornovaná!

3. úhrada ceny za rekreáciu

Posledným krokom je úhrada plnej ceny rekreácie za pobyt v Detskom letnom tábore Kysak - Brezie do 14-tich kalendárnych dní pred nástupom na zvolený turnus.

Podrobnejšie informácie o prihlásení dieťaťa ako aj o možnostiach stornovania prihlášky nájdete vo Všeobecných podmienkach účasti v detských letných táboroch zverejnených na tejto stránke.