Fotogalérie

 

Na tomto mieste Vás pravidelne informujeme o novinkách, ktoré pripravujeme pre nadchádzajúcu letnú sezónu. Každý rok je to veľké množstvo nových vecí, programov a zaujímavostí. Aj pre rok 2016 je pripravených veľa, veľa noviniek.

Sezóna 2015

 

Chatka č. 53 dostala nový náter z dnu, novú dlažbu, nový nábytok a 6 nových postielok.  Pribudovali sme ešte jeden rad lavičiek, tak aby ani prvý oddiel nemusel si zháňať miesto na sedenie.
Chatky prechádzajú vonkajšou rekonštrukciou, dostávajú nový náter, plôtiky, opravujú sa sokle okolo chatiek, natierajú sa strechy a pribudnú dlažby pre ďalšími chatkami... ... ďalšie chatky boli a na jar aj ďalšie budú obložené drevom, tak aby boli ešte viac útulné.

Sezóna 2015

 

Niektoré z  chatiek dostanú nový náter, nové postele a ďalšie vybavenie. Dorazilo veľké množstvo hračiek, hier a ďalších zábaviek, ktoré budú slúžiť ako odmeny pre táborníkov a samozrejme aj na našu táborovú strelnicu.
Pustili sme sa aj do rekonštrukcie táborového amfiteátra, ktorý roky veľmi dobre slúžil. Pribudnú nové lavičky a osvetleie scény. Na detskom ihrisku každý rok pribudne nejaká atrakcia. Tohto roku by to mala byť pirátska loď s lavičkami, veým stožiarom a kapitánskym mostíkom.
Pod zdravotnou budovou pripravujeme priestor pre návštevy, ale aj pre okoloidúcich turistov, ktorých je tu neúrekom, pretože okolo tábora vedie medzinárodná turistická cesta. Aj pri ohnisku pribudlo niekoľko lavičiek, tak, aby sa tu zmestilo čo najviac opekania chtivých :-) .
Pri 7 chatkách pribúdajú šatníky, tak, aby v chatke nezavadzali skrine a bolo tam čo najviac miesta na oddych. ...ďalšie novinky budú pribúdať ihneď ako ich "stvoríme" v tábore...

 

Uverejnili sme na Facebooku

Počas turnusu nafotíme množstvo fotografií, časť z nich uverjníme na facebooku. Ku všetkým dostanú prístup v podobe hesla na www stránku iba deti zúčastnené na turnuse.

 

5. turnus 2017

4. turnus 2017

3. turnus 2017

2. turnus 2017

1. turnus 2017

  Fotogaléria 1. turnus 2015

  Fotogaléria 2. turnus 2015

  Fotogaléria 3. turnus 2015

 Fotogaléria 4. turnus 2015

  Fotogaléria 5. turnus 2015