Detské letné tábory

Upozornenie !!! Všetkým ktorí sa nedostali cez leto do Kysaku... a majú záujem... máme kopec deti v poradovníku... ale v deň nástupu už nebudeme prihliadať na poradovník a kto zavolá okolo 11.00 na tel 0902 835 499 a bude voľné miesto bude môcť nastúpiť do tábora. Najbližšie už 1.7. 2017 sobota. Stále samozrejme platí to, že ak sa uvoľní miesto tak posúvame poradovník. Zrušenie platí jedine v deň nástupu na jednotlivé termíny, lebo už nie každému vyhovuje nastupovať do tábora na poslednú chvíľu..

 

22 rokov pre úsmev vašich detí

1996 - 2017

 

Rekreačné stredisko Kysak - Brezie

sa pripravuje na svoju 22. sezónu.

Rekreácia detí a mládeže v tomto stredisku má svoje bohaté tradície, ktoré vychádzajú z dlhoročných skúseností jeho pedagogických pracovníkov. Jednotlivé činnosti v tomto zariadení sú zladené tak, aby čo najviac vyhovovali aktívnemu odpočinku počas letných mesiacov.

Školské výlety a najmä detské letné tábory ponúkajú deťom balík často nepoznaných a nových aktivít, sú príležitosťou na budovanie nových kamarátstiev. Ako takmer jediný na Slovensku ponúkame 13-dňové pobytové tábory. Tábory sú určené pre deti a mládež vo veku 6 - 17 rokov. 
 
 
Stiahnite si: